Farníci z Čeľadíc sa dňa 8. mája zúčastnili na ďakovnej púti na hore Živčákovej- Turzovka a na Skalke.

Dňa 3. mája zavítala so svojou kamerou do našej farnosti Televízia LUX, na nahrávku do relácie "Týždeň s farnosťou ". Dňa 6. mája bola v priamom prenose slúžená sv. omša za našu farnosť a odvysielaná prem´iéra relácie. Relácia je prístupná v archíve Televízie LUX- kliknutím na tento obrázok.

Po rokoch sme na sviatok Povýšenia svätého Kríža slávili svätú omšu pri kríži v našom chotári. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a boli účastní tejto sv. liturgie spätej s prírodou s hlbokým duchovným zážitkom. Ďakujeme ľuďom, ktorí sa podieľali na príprave a priebehu svätej omše.

Dňa 13.mája 2023 sme sa spolu spolu s našimi farníkmi zúčastnili ďakovnej púte pri príležitosti 15 rokov od vzniku televízie LUX. Svätú omšu celebrovali arcibiskup J. E. Mons. ICDr. Stanislav Zvolenský, PhD. a žilinský biskup Mons. doc. ThDr. Tomáš Galis, PhD. Počasie nám tiež prialo a prispelo ku krásnemu a hlbokému duchovnému zážitku.

Čeľadický kostol sv. Kataríny Alexandrijskej má starobylý pôvod a v roku 1963 bol vyhlásený za národnú kultúrnu pamiatku.

Čeľadice 284, 951 03  Čeľadice